Vill du veta mer?

Välkommen att kontakta oss

    Ledning

    Roger

    Roger Stenfeldt

    VD

    roger.s@spisa.se
    +46 703-00 52 16  
    Mattias

    Mattias Thene

    Försäljnings- och Marknadschef

    mattias.t@spisa.se
    +46 763-44 38 04  
    Björn

    Björn Jönsson

    Produktionschef

    bjorn.j@spisa.se
    +46 703-74 11 55  
    Eva

    Eva Wählby

    Ekonomichef

    eva.w@spisa.se
    +46 705-20 59 10  

      Försäljning & Order

      Mattias

      Mattias Thene

      Försäljnings- och Marknadschef

      mattias.t@spisa.se
      +46 763-44 38 04  
      Per

      Per Sahlin

      Account Manager

      per.s@spisa.se
      +46 706-37 44 11  

      Diana Ivanova

      Order & Försäljning

      diana.i@spisa.se
      +46 704-42 87 20  
      Daniel

      Daniel Radu

      Order & Försäljning

      daniel.r@spisa.se
       

        Ekonomi & Personal

        Eva

        Eva Wählby

        Ekonomichef

        eva.w@spisa.se
        +46 705-20 59 10  

        Agne Sergejeva

        Ekonomiassistent

        agne.s@spisa.se
        +46 725-02 51 28  

        Susanne Berlin Ohlsson

        Personaladministratör

        Susanne.b@spisa.se
        +46 705-50 92 55  

          Odling & Produktion

          Björn

          Björn Jönsson

          Produktionschef

          bjorn.j@spisa.se
          +46 703-74 11 55  
          Cecilia

          Cecilia Lund

          Odlingschef

          cecilia.l@spisa.se
          +46 702-66 02 23  
          Alhamza

          Alhamza Al-Mashhadani

          Platschef Påarp

          alhamza.a@spisa.se
          +46 725-26 41 94  

          Hanna Thuringer

          Platschef Hejsta

          hanna.t@spisa.se
           

          Konsumentkontakt

          Är du konsument och har en fråga, eller kanske rent av ett önskemål? Din åsikt är värdefull för oss och vi vill gärna veta mer.

          Fyll i fälten nedan så återkommer vi så fort vi har möjlighet.